Dolar : Alış : 31.1201 / Satış : 31.1761
Euro : Alış : 33.6543 / Satış : 33.7149
HAVA DURUMU
hava durumu

bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 19 Kategoride 3238 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Eğlence Dolu Bursa Geceleri

05 Ekim 2023 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»Eğlence Dolu Bursa Geceleri
Eğlence  Dolu Bursa Geceleri

 

Bursa geceleri hafta sonunda coşkuya sahne oldu. Eğlence mekanlarını dolduran Bursalı müzik severler keyifli bir hafta sonu yaşadı. Bursa’nın farklı seçkin mekanlarında  sahne alan Mehmet Çevik ve Gökhan Sezen sevilen hareketli şarkılarıyla Bursalı müdavimleri hareketli şarkıları ile yerinde oturtmadı. Sanatçıların söyledikleri tüm şarkılara coşku içinde eşlik eden Bursalı eğlence müdavimleri müzik eğlence dolu bir hafta sonu yaşadı.

Bursa sahnelerinin sevilen sanatçısı Mehmet Çevik, bu hafta sonu sahne aldığı eğlence mekanında sevenlerine eğlenceli bir hafta sonu gecesi yaşattı.

Sanatçı sevilen tüm şarkılarını Bursalılar için seslendirirken eğlence müdavimleri ise şarkılara, gerek oturdukları yerlerden gerekse masa kenarlarında danslarıyla şarkılara eşlik ettiler.

Bursa’nın gözde mekanlarında hafta sonu sahne alan Türk Sanat Müziği’nin sevilen sanatçısı Gökhan Sezen, tüm şarkılarını mekanı dolduran sevenleri için seslendirdi. Gökhan Sezen’in tüm şarkılarını beraber söyleyen müdavimler, sabahın ilk ışıklarına kadar gönüllerince eğlendiler .. Haber ;Cem Bayram SEÇEN

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika