Dolar : Alış : 32.1940 / Satış : 32.2520
Euro : Alış : 34.9265 / Satış : 34.9894
HAVA DURUMU
hava durumu

bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 19 Kategoride 3261 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

İşte Benim Stilim’de büyük tartışma yaşandı

08 Ocak 2016 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Magazin»İşte Benim Stilim’de büyük tartışma yaşandı
İşte Benim Stilim’de büyük tartışma yaşandı

İşte Benim Stilim 2016 7 Ocak Perşembe günü yayınlanan bölümünde Neslihan Önder ve Hakan Akkaya arasında ı. İşte Benim Stilim 2016 ‘da ‘kim elendi’ sorusunun yanıtını verecek ilk eleme bugün saat 22.45’te başlayacak. 66877

İşte Benm Stilim ünlülerde eleme gecesi öncesi ilk büyük kavga da patlak verdi. 7 Ocak akşamı yayınlanan İşte Benim Stilim son bölümünde Neslihan Önder stüdyoyu terk etti.

GERİLİM ZİRVE YAPTIişte benim stilim yüksek çözünürlük(2)

İşte Benim Stilim 2016’da Hakan Akkaya ile yarışmacılardan Neslihan Önder arasında Esra yüzünden kavga çıktı. Neslihan Önder, Esra’nın saç örgüsüne eleştiri getirmeyen jürinin üstüne gitti. Hakan Akkaya da karşılık verince gerilim zirve yaptı.

.iste-benim-stilim-nihal-cigdem-tartimasi

NESLİHAN ÖNDER SAÇINI ÇEKİP OLAYLI GİTTİ

Neslihan Önder aldığı reaksiyona karşılık susmadı ve jürinin hatalarını tek tek orta yere serdi. Hakan Akkaya’nın sertlikle susturma girişimi de işe yaramadı.“BU SAÇ MI ŞİMDİ”

hakan-akkayaaa1_640

Neslihan Önder son raddede yerinden fırlayıp jürinin önünde duran Esra’nın yanını gitti. Onun saçlarını tutup havaya kaldırarak ‘Bu saç mı şimdi’ diyerek şoke eden bir reaksiyon ortaya koydu. Ardından da stüdyoyu terkedip gitti.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika