Dolar : Alış : 5.7665 / Satış : 5.7769
Euro : Alış : 6.3586 / Satış : 6.3701
HAVA DURUMU
hava durumu

bursa27°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 19 Kategoride 2454 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Karate 34 Süper Ligi başladı

14 Ekim 2019 - 175 kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»Karate 34 Süper Ligi başladı
Karate 34 Süper Ligi başladı

İstanbul Karate İl Tertip Komitesi tarafından düzenlenen Karate 34 Süper Ligi karşılaşmaları İstanbul Bağcılar Olimpik Spor Salonunda yapılan 1.etap müsabakalarıyla başladı. İki gün süren ve 83 kulüpten bin 152 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen Karate 34 Süper Ligi karşılaşmaları büyük heyecana sahne oldu. Türkiye’nin en prestijli Karate Ligi olarak kabul edilen Karate 34 Süper Ligi 2019-2020 sezonu “Temiz Çevre Hareketi” mottosuyla yeni sezona ‘Merhaba’ dedi.
Büyük heyecana sahne olan maçlarda çekişme son karşılaşmalara kadar devam etti. Karate 34 Süper Ligi 1.etabının ilk gününde minik ve yıldız sporcular kata ve kumite branşlarında performanslarını sergilerken, küçüklerin büyük mücadelesi görülmeye değerdi.  Etabın ikinci gününde ise ümitler, gençler ve 21 yaş altı müsabakaları yapıldı. Gençlerin göz dolduran performansları ile gelecek için umut olurken, velileri ve seyirciler tarafından maçlar büyük bir ilgiyle takip edildi.

MADALYALAR SAHİBİNİ BULDU
Karate 34 Süper Ligi 1.etap karşılaşmaları sonunda  her yaş ve kilo kategorisinde kürsüye çıkma başarısını gösteren sporcular madalyalarını göğüslerine taktılar. Toplam 10 yaş grubunda erkeklerde 45, kızlarda ise 41 kategori olmak üzere toplam 86 kategoride madalya mücadelesi yapıldı. Her yaş grubunda kız ve erkek olmak üzere 20 kata mücadelesi yaşanırken, erkeklerde 35, kızlarda 31 olmak üzere 66 Kumite karşılaşması yapıldı.

KARATENİN LOKOMOTİFİ
İstanbul Karatesi’nin ülkemizin lokomotifi olduğunu söyleyen Karate 34 Süper Ligi Organizasyon Sorumlusu ve İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Hüseyin Akdemir “İstanbul Karatesi ülkemizin lokomotifi konumundadır, bu sene beşincisini düzenlediğimiz Karate 34 Süper Ligi bu lokomotifin sadece bir vagonudur. Ligimizde her yıl farklı bir tema işleyerek gençlerimizin bilinçlenmesine katkı sağlayacak sosyal projeler geliştiriyoruz. Bu nedenle bu sezonun ismini “Temiz Çevre Hareketi” olarak belirledik. Bu anlamda her etapta değişik etkinlikler planladık” dedi.

ÇEVRECİ GÖNÜLLÜLER
Bu sezon sporcuların çevreye duyarlı olmalarını istediklerine dikkat çeken Karate 34 Süper Ligi Organizasyon Sorumlusu ve İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Hüseyin Akdemir ” Bu ilk etapta dereceye giren sporcularımıza gönüllü çevreci rozetlerini takdim ettik. Sadece sportif değil kültürel anlamda da gençlerimize katkı sunuyoruz. Bu nedenle ‘Gelin hep birlik olalım, geleceğimize sahip çıkalım ve gençlerimizi başarıya taşıyalım’ Ayrıca bize faaliyetlerimizde her daim destek olan İl temsilcimiz Cengiz Sanin’ ve Türkiye Karate Federasyonu Başkanı Esat Delihasan’a şükranlarımızı sunuyoruz” diye konuştu.

60 KULÜP MADALYA ALDI
Karate 34 Süper Ligi karşılaşmalarına toplam 83 kulüp katılırken, bu kulüplerden 60 tanesi madalya almayı başardı. Kulüpler arasında en başarılı olan kulüp ise 6 altın, 3 gümüş ve 5 bronz madalya kazanan Küçükçekmece Karate İhtisas Kulübü oldu. Küçükçekmece temsilcisi; 2008’lilerde Ali Zeynel Şahintekin ve Mihran Korkaz ile, 2009’lularda Ecrin Nisa Şahintekin’le, 2010’lularda Hamdi Hüseyin Ağkoyun ile, 2011’lilerde Mehmet Çınar Habiboğlu’yla ve 2012’lilerde ise Ali Ekber Şekertekin’le altın madalyaya uzandı. İstanbul Sanat ve Spor, 5 altın, 5 gümüş ve 1 bronz ile genel klasmanda ikinciliği elde ederken, Çekmeköy Karate Gençlik 5 altın, 3 gümüş, 10 bronz ile üçüncü oldu. Dördüncü sırayı elde eden Bağcılar Belediyesi ise 5 altın kazanan bir diğer kulüp oldu.

EDİTÖR: MURAT İLTER (muratilter1@gmail.com)

DERCEYE GİREN SPORCULAR;

Minik Bay Ferdi Kata 2013

2-YUSUF BAHA ÖZKOÇ / KARAKAŞ SPOR KULÜBÜ

1- HAKAN ÇINAR TOKLU / KARAKAŞ SPOR KULÜBÜ

3- EYMEN ERGÜN SOYDAN / ÖNCE VATAN SPOR KULÜBÜ

 3-MEHMET AREN BİLİŞİK / ÇEKMEKÖY KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Minik Bayan Ferdi Kata 2013

 1-ZEYNEP BEREN ARMAĞAN / KARAKAŞ SPOR KULÜBÜ

 2-NEHİR ACER / GAZİOSMANPAŞA DEMİRBAŞ SPOR KULÜBÜ

 3-YAĞMUR NİSA AKSU / GAZİOSMANPAŞA DEMİRBAŞ SPOR KULÜBÜ

 3-ZEYNEP ŞAHİNTEKİN / KÜÇÜKÇEKMECE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

 Minik Bay Ferdi Kata 2012

 1-ALİ EKBER ŞEKERTEKİN / KÜÇÜKÇEKMECE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

 2-BERAT ALİ ŞAHİNTEKİN / KÜÇÜKÇEKMECE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

 3-ERDEN ENVER ÇELİKOL / KAMİL ÜCİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 3-YAKUP KAAN SARI / KÜÇÜKÇEKMECE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

Minik Bayan Ferdi Kata 2012

1- DEFNE ÖZTÜRK / GÜNER SPOR KULÜBÜ

 2-ESİLLA SU GÜNEŞ / KAMİL ÜCİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 3-ÜMRAN İPEK ERDEM / ALKAN SPOR KULÜBÜ

 3-ZEYNEP CEMRE BOZKURT / ÇEKMEKÖY KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Minik Bay Ferdi Kata 2011

 1-MEHMET ÇINAR HABİBOĞLU / KÜÇÜKÇEKMECE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

 2-UMUT ÖZTÜRK / ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 3-MUHAMMET DİYAR DARĞIN / BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

 3-MUSTAFA EFE GÜNEŞ / ESENLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Minik Bayan Ferdi Kata 2011

 1-FATMA EDA GEREK / ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 2-SÜMEYYE ÇIRLAK / HAMZA YİĞİT SPOR KULÜBÜ

 3-İKBAL MERYEM AYVALLI / GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

 3-HÜMANUR UĞUZ / ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

Minik Bay Ferdi Kata 2010

 1-HAMİD HÜSEYİN AĞKOYUN / KÜÇÜKÇEKMECE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

 2-İBRAHİM ENES KISA / ÇEKMEKÖY KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 3-ENDER BULUT SANCAKTUTAN / ÇEKMEKÖY KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 3-TAHA ÇOŞKUNÇELEBİ / ATILGAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Minik Bayan Ferdi Kata 2010

1- NİLSU TOPYILDIZ / GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

2-BERAY GÖKSU SELÇUKCAN / GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3-ELİF NAZ ÖTEN / GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3-AYŞENUR AŞCI / ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

Minik Bay Ferdi Kumite 2010 -30

 1-ANTONİO HAKKI YANIK / HABEŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 2-EMİR ALİ YÜRÜR / YÜRÜR SPOR KULÜBÜ

 3-ARDA EYÜP KURT / HAMZA YİĞİT SPOR KULÜBÜ

 3-EREN AKKAYA / KARAKAŞ SPOR KULÜBÜ

Minik Bay Ferdi Kumite 2010 -35

 1-YİĞİT KIRAT / ÇANAKKALE GEÇİLMEZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 2-MUHAMMER YILDIRIM / DEĞİRMENDERE ELTEMUR KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 3-KAAN ACAR / HABEŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 3-ABDÜLVAHİT YAŞAR / GAZİOSMANPAŞA DEMİRBAŞ SPOR KULÜBÜ

Minik Bay Ferdi Kumite 2010 -40

1- İBRAHİM EGE SAĞNAK / ÇANAKKALE GEÇİLMEZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 2-MUHAMMET ALİ TÖR / EYÜP ÇIRÇIR İMAR SPOR KULÜBÜ

 Minik Bay Ferdi Kumite 2010 -45

1- TAHA ÇOŞKUNÇELEBİ / ATILGAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

2-İBRAHİM EMİN KESKİN / KÜÇÜKÇEKMECE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

3-ALPER TUNAHAN TUNA / GAZİOSMANPAŞA DEMİRBAŞ SPOR KULÜBÜ

3-AHMET YASEF NEDİMOĞLU / DÜNYA KÜLTÜR VE SPOR KULUBÜ

 Minik Bay Ferdi Kumite 2010 +45
1-BURAK ÖZTAŞ / KAMİKAZE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

2-KEREM YALDIZ / GAZİOSMANPAŞA DEMİRBAŞ SPOR KULÜBÜ

3-ALPEREN EMECEN / ÖNCE VATAN SPOR KULÜBÜ

1- BURAK ÖZTAŞ / KAMİKAZE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

Minik Bayan Ferdi Kumite 2010 -30

 1-FATMANUR IŞIK / CENGİZ DENİZ SPOR KULÜBÜ

 2-HAYRUNİSA ÖZTEKİN / ESENLER GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 3-AZRA ŞEN / ÇELİKTEPE KILIÇ WADORYU SPOR KULÜBÜ

 3-HANİFE HAVİN KILIÇARSLAN / ÇELİKTEPE KILIÇ WADORYU SPOR KULÜBÜ

Minik Bayan Ferdi Kumite 2010 -34

 1-NAZ KAYADERE / KOĞUKÇINAR SPOR KULÜBÜ

 2-NACİYE SİBEL TURP / KARAKAŞ SPOR KULÜBÜ

 3-GÜLSE CEYLİN ÇAKIR / ÇELİKTEPE KILIÇ WADORYU SPOR KULÜBÜ

 3-NUR EFŞAN ÖZDEMİR / ÖZEL MALTEPE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Minik Bayan Ferdi Kumite 2010 -37

 1-RANA ARSLAN / HAMZA YİĞİT SPOR KULÜBÜ

 2-BERAY GÖKSU SELÇUKCAN / GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

 3-BENGİSU ÖYKÜ ELİK / BAŞAKŞEHİR SPOR KULÜBÜ

 3-ZÜLAL ÇELİK / ÇEKMEKÖY KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Minik Bayan Ferdi Kumite 2010 -40

1- ZEYNEP YAŞAR / VETERAN KARATE SPOR KULÜBÜ

 Minik Bayan Ferdi Kumite 2010 +40

 1-FATMANUR NESİBE AYDIN / ÇELİKTEPE KILIÇ WADORYU SPOR KULÜBÜ

 2-MERVE ŞAP / GAZİOSMANPAŞA DEMİRBAŞ SPOR KULÜBÜ

 3-SALİYE DURU MERCAN / ALBAYRAK SPOR KULÜBÜ

 3-ADA YAREN ÖZTÜRK / DEĞİRMENDERE ELTEMUR KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Minik Bay Ferdi Kata 2009

 1-HASAN ILGAZ DEMİR / FERDİ SPORCULAR

 2-MELİH SEZGİN / GAZİOSMANPAŞA DEMİRBAŞ SPOR KULÜBÜ

 3-KUZEY ŞARTEKİN / AKBULUT KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 3-MUSTAFA KEMAL PEHLİVAN / TUNÇEL KARATE SPOR KULÜBÜ

Minik Bayan Ferdi Kata 2009

1- ECRİN NİSA ŞAHİNTEKİN / KÜÇÜKÇEKMECE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

2- BELİZ KILIÇ / GÖKTÜRK KARATE SPOR KULÜBÜ

3- BÜŞRA ŞAHİNTEKİN / KÜÇÜKÇEKMECE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

3- NİSA ÇINAR / ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

Minik Bay Ferdi Kumite 2009 -35

1-MERTCAN TÜRK / KAMİKAZE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

2-YUSUF KEREM MİLET / KÜÇÜKKÖY KARATE SPOR KULÜBÜ

3- DENİZ ASLANTAŞ / HABEŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 3-TOPRAK KAVAK / HABEŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

Minik Bay Ferdi Kumite 2009 -40

 1-MUHAMMET ALİ KORKMAZ / YİĞİDO KARATE SPOR KULÜBÜ

 2-EYMEN FURKAN EMİR / ÇETİNEL SPOR KULÜBÜ

 3-HASAN ILGAZ DEMİR / FERDİ SPORCULAR

 3-ENES AKMAN / AVCILAR SEFA DOSEM SPOR KULÜBÜ

Minik Bay Ferdi Kumite 2009 -45

1- MUSTAFA KEMAL PEHLİVAN / TUNÇEL KARATE SPOR KULÜBÜ

2-YİĞİT ATEŞ / HAMZA YİĞİT SPOR KULÜBÜ

3- EFE AKAR / ÇELİKTEPE KILIÇ WADORYU SPOR KULÜBÜ

 3-EGEHAN TAHA TÜRKOĞLU / TUNÇEL KARATE SPOR KULÜBÜ

Minik Bay Ferdi Kumite 2009 -50

1- NURİ GÜNZÜT / SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

2- MURAT HAYATİ YÖRÜK / HAMZA YİĞİT SPOR KULÜBÜ

 3-KAYRA ALP ÇAKIR / ÇEKMEKÖY KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 3-TUĞRA ANIL AKYILDIZ / ÜMRANİYE ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ

Minik Bay Ferdi Kumite 2009 +50

1- YUSUF KAVAK / GAZİOSMANPAŞA DEMİRBAŞ SPOR KULÜBÜ

2- MUHAMMET ALİ KESKİN / BUDOKAN KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

3-RÜZGAR KURT / ÇEKMEKÖY KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

3-AYVAZ SARI / GÖKTÜRK KARATE SPOR KULÜBÜ

Minik Bayan Ferdi Kumite 2009 -32

1- EBRAR BODUR / KARATE-DO ANTRENÖRLERİ SPOR KULÜBÜ

2- TUANA NİLAY GÜNEL / ÇELİKTEPE KILIÇ WADORYU SPOR KULÜBÜ

3- KEVSER ASLIYÜKSEK / KARAMOLLAOĞLU SPOR KULÜBÜ

3- AZRA BADE KORKMAZ / ÇETİNEL SPOR KULÜBÜ

 Minik Bayan Ferdi Kumite 2009 -36

1- BEREN ÇINAR / DEĞİRMENDERE ELTEMUR KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

2- MELEK GÜL ÖKRENÇ / AVCILAR SEFA DOSEM SPOR KULÜBÜ

3- İREM SU SAN / BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3- DEFNE TAŞTAN / AVCILAR SEFA DOSEM SPOR KULÜBÜ

Minik Bayan Ferdi Kumite 2009 -40

1- TUANA EREN / KARAMOLLAOĞLU SPOR KULÜBÜ

2- ECEM KARAKAŞ / DEĞİRMENDERE ELTEMUR KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

3- NEJLA ÜSTÜNBAŞ / ÖNCE VATAN SPOR KULÜBÜ

3- ECRİN SU ÇAM / ÇANAKKALE GEÇİLMEZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

Minik Bayan Ferdi Kumite 2009 -44

1- SILA NAZ YILMAZ / ÇELİKTEPE KILIÇ WADORYU SPOR KULÜBÜ

2- ZEYNEP CANSU GÜLER / ÇETİNEL SPOR KULÜBÜ

3- ASUDE DİLBER ASLAN / GÖKTÜRK KARATE SPOR KULÜBÜ

3- BELİZ KILIÇ / GÖKTÜRK KARATE SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bay Ferdi Kata 2008

1- ALİ ZEYNEL ŞAHİNTEKİN / KÜÇÜKÇEKMECE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

 2-HAMZA EREN / AVCILAR SEFA DOSEM SPOR KULÜBÜ

 3-HASANALİ ŞAHİNTEKİN / KÜÇÜKÇEKMECE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bayan Ferdi Kata 2008

1- SALİHA HACER AKBULUT / GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

2- BURCU NAZ ÇOT / GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3- DİLRUBA AYŞENUR AKTÜRK / GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3- ELİF BERRA YILMAZ / GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bay Ferdi Kumite 2008 -37

1- TİMUR DÖĞER / EFSANE SPOR KULÜBÜ

2- BORAN NURÇİN / ÜMRANİYE ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ

3- BORAN BAŞAL / YÜRÜR SPOR KULÜBÜ

3- KAĞAN ASLAN / FERDİ SPORCULAR

Yıldız Bay Ferdi Kumite 2008 -42

 1-ALPER HASAN AKIN / YİĞİDO KARATE SPOR KULÜBÜ

 2-CELAL CAN YILMAZ / HAMZA YİĞİT SPOR KULÜBÜ

 3-FURKAN MUTLU / SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 3-ÖMER FARUK ÖNLÜ / DEĞİRMENDERE ELTEMUR KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bay Ferdi Kumite 2008 -47

1-MURAT EFE ÇIBLAK / TUNÇEL KARATE SPOR KULÜBÜ

2- ARDA KURDOĞLU / ÇEKMEKÖY KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

3-MEHMET EMİN KOL / KARAMOLLAOĞLU SPOR KULÜBÜ

3-HÜSEYİN METE ÇİRİŞOĞLU / GAZİOSMANPAŞA DEMİRBAŞ SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bay Ferdi Kumite 2008 -52

1-EGE GÜLTEN / DEĞİRMENDERE ELTEMUR KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

2- MUHAMMED EFE DAĞCI / BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

3- ÖMER ÖZCAN / KAĞITHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

3- BERAT AYHAN / ATILGAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bay Ferdi Kumite 2008 +52

1- İRFAN KILIÇARSLAN / ÇEKMEKÖY KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

2- HAMZA EREN / AVCILAR SEFA DOSEM SPOR KULÜBÜ

3- YİĞİT GÜN / YİĞİDO KARATE SPOR KULÜBÜ

3- KUTAY SAMET ÖZDEMİR / KÜÇÜKÇEKMECE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bayan Ferdi Kumite 2008 -35

1- NEHİR KILIÇ / İSTANBUL SANAT VE SPOR KULÜBÜ

2- ZEYNEP ÇAĞLA ÇELİK / VETERAN KARATE SPOR KULÜBÜ

3- BEYZA AKKAYA / ÇANAKKALE GEÇİLMEZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

3- BEYZA YEGE / BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bayan Ferdi Kumite 2008 -40

1- İREM NAZ DİBİ / ÜMRANİYE ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ

2- EYLÜL BAYDEMİR / KARAMOLLAOĞLU SPOR KULÜBÜ

 3-DEFNE EDA YILDIRIM / BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

 3-MİRAY PEHLİVAN / KOĞUKÇINAR SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bayan Ferdi Kumite 2008 -45

1- MİHRAN KORKMAZ / KÜÇÜKÇEKMECE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

2- DEFNE ÇAKALOZ / TAÇ SPOR KULÜBÜ

3- ELİF SU ALVER / EFSANE SPOR KULÜBÜ

3- BERRAK NUR ŞAHİN / SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bayan Ferdi Kumite 2008 -50

 1-AYBÜKE HALİME SEZER / DEĞİRMENDERE ELTEMUR KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 2-SELİN BARAN / HABEŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 3-MELİS SANEM GÜNGÖRDÜ / MERT KARATE SPOR KULÜBÜ

 3-ZEYNEP FİRDEVS TOPUZLUOĞLU / İSTANBUL KAYAŞEHİR SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bayan Ferdi Kumite 2008 +50

 1-SUDE DAĞAŞAN / KAMİKAZE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

 2-MELİSA KURDOĞLU / ÇEKMEKÖY KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 3-BELİNAY AYDIN / ÇANAKKALE GEÇİLMEZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 3-DEFNE BÜYÜKAYDIN / DEĞİRMENDERE ELTEMUR KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bay Ferdi Kata 2007

 1-ALPARSLAN KÜÇÜKALTUN / KARADENİZ VAKFI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

 2-MUHAMMED EMİR BERAT AKYOL / KAMİL ÜCİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 3-MUHAMMED EMİN KARĞIN / KARADENİZ VAKFI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

 3-MUSTAFA İSLAM OĞRAĞLI / KAĞITHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bayan Ferdi Kata 2007

1- ÜLKÜHAN KARAMAN / KAMİL ÜCİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 2-NERGİZ ÖZTÜRK / ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 3-SENEMNUR TERZİ / GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bay Ferdi Kumite 2007 -40

 1-ÖMER FARUK BEYDEMİR / KAĞITHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 2-MEHMET BERKAY KARAMAN / MERT KARATE SPOR KULÜBÜ

 3-EFECAN BULUT / HABEŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 3-FIRAT SONGÜRCU / ÇEKMEKÖY KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bay Ferdi Kumite 2007 -45

 1-MUSTAFA İSLAM OĞRAĞLI / KAĞITHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 2-HİKMET EFE TINAS / HABEŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 3-YAĞIZ CAN / HAMZA YİĞİT SPOR KULÜBÜ

 3-ALPARSLAN KÜÇÜKALTUN / KARADENİZ VAKFI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

Yıldız Bay Ferdi Kumite 2007 -50

 1-BARIŞ ÇOLAK / MERT KARATE SPOR KULÜBÜ

 2-HÜSEYİN BARAN KURU / FATİH KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

 3-YİĞİT DALMIŞ / ÇELİKTEPE KILIÇ WADORYU SPOR KULÜBÜ

 3-BEYTULLAH ARSLAN / KÜÇÜKKÖY KARATE SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bay Ferdi Kumite 2007 -55

 1-MUHAMMET CAN KURTKAYA / ÇEKMEKÖY KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 2-CENK DAĞ / KAMİKAZE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

 3-SAMET ÇAKIR / HABEŞ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 3-ATAKAN YOĞURTÇU / KARATE-DO ANTRENÖRLERİ SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bayan Ferdi Kumite 2007 -39

 1-BUSE KILIÇ / İSTANBUL SANAT VE SPOR KULÜBÜ

 2-ECE SULTAN DEMİRCAN / ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 3-FATMA BERÇİN KARALİ / ÜMRANİYE ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ

 3-EYLÜL TEKCAN / ÇANAKKALE GEÇİLMEZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bayan Ferdi Kumite 2007 -44

 1-SILANUR GENÇ / GÖKTÜRK KARATE SPOR KULÜBÜ

 2-EZGİ ASLAN / FERDİ SPORCULAR

 3-CEREN YILDIRIM / İSTANBUL ÇINAR GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 3-ZEYNEP ORTAÇ / GÖKTÜRK KARATE SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bayan Ferdi Kumite 2007 -49

 1-BERFİN TAŞ / TUNÇEL KARATE SPOR KULÜBÜ

 2-BETÜLAY AKGÜN / KARADENİZ VAKFI GENÇLİK SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ

 3-SUDENAZ NEHİR BAYRAM / ÜMRANİYE ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ

 3-CEMRE KÜLEKÇİ / KARATE-DO ANTRENÖRLERİ SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bayan Ferdi Kumite 2007 -54

 1-BETÜL TERZİOĞLU / TUNÇEL KARATE SPOR KULÜBÜ

 2-GÜŞTA ŞAŞMAZ / ÇANAKKALE GEÇİLMEZ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 3-PINAR TOPÇU / EFSANE SPOR KULÜBÜ

 3-İREM KISA / ÇEKMEKÖY KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

Yıldız Bayan Ferdi Kumite 2007 +54

 1-IRMAK TAŞDEMİR / EFSANE SPOR KULÜBÜ

 2-DURU SOLMAZ / ÖZEL MALTEPE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 3-HAYRÜLNİSA DİLER / GÖKTÜRK KARATE SPOR KULÜBÜ

 3-CERENNUR GÜVEN / Arslan gençlik spor kulübü

Genç Bay Ferdi Kata 2003 – 2004

 1-HASAN CELAL YILDIRIM / ÇATALCA KARATE SPOR KULÜBÜ

 2-ÖMER ALİ YANAZ / ÖNCÜ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 3-SERHAT ARSLANPENÇE / BUDOKAN KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

 3-HASAN GERGİN / ÇATALCA KARATE SPOR KULÜBÜ

Genç Bayan Ferdi Kata 2003 – 2004

1- TUĞÇE ELİF ÖZYANCAK / KAPTAN KARATE SPOR KULÜBÜ

2- AZRA AĞKOYUN / KÜÇÜKÇEKMECE KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

3-İREM NUR YILMAZ / gaziosmanpaşa gurbet spor kulübü

 3-RUKAYYE BERİN AVCI / KAPTAN KARATE SPOR KULÜBÜ

Genç Bay Ferdi Kumite 2003 – 2004 -55

 1-HASAN CELAL YILDIRIM / ÇATALCA KARATE SPOR KULÜBÜ

 2-GÖKHAN CEYLAN / İSTANBUL SANAT VE SPOR KULÜBÜ

 3-ALPARSLAN ÖZDEMİR / BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 3-MUSTAFA ACAR / BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

Genç Bay Ferdi Kumite 2003 – 2004 -61

 RESUL KERİM DEMİRCAN / EFSANE SPOR KULÜBÜ

 AHMET FIRAT BOZDEMİR / İSTANBUL SANAT VE SPOR KULÜBÜ

 YASİN DOĞUKAN BENZER / KAPTAN KARATE SPOR KULÜBÜ

 İHSAN ÖMER PARMAK / KAPTAN KARATE SPOR KULÜBÜ

Genç Bay Ferdi Kumite 2003 – 2004 -68

 1-YİĞİT CAN / Arslan gençlik spor kulübü

 2-MEHMET NALBAT / BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

 3-MERT ÇELİK / ALKAN SPOR KULÜBÜ

 3-BORA KARAÇEPER / İSTANBUL KAYAŞEHİR SPOR KULÜBÜ

Genç Bay Ferdi Kumite 2003 – 2004 -76

 1-ENES ÇELİK / ALKAN SPOR KULÜBÜ

 2-DEMİR KANDEMİR / ATILGAN GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 3-YUNUS EMRE KENDİRCİ / EFSANE SPOR KULÜBÜ

 3-HAYRİ EREN ERDUĞAN / BOĞAZİÇİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

Genç Bay Ferdi Kumite 2003 – 2004 +76

1- YAĞIZ KAAN ÖZBEK / BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 2-UĞUR KAYA / ÇELİKTEPE KILIÇ WADORYU SPOR KULÜBÜ

 3-ALPEREN SAMANCİ / KAPTAN KARATE SPOR KULÜBÜ

 3-BERŞAN GÖK / KAPTAN KARATE SPOR KULÜBÜ

Genç Bayan Ferdi Kumite 2003 – 2004 -48

 1-DİCLE BEYAZİT / BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 2-ÇAĞLA GÖRECİ / DALAN KARATE SPOR KULÜBÜ

 3-ZEYNEP ŞEVVAL İZMİRLİ / ŞAHİN GÜLER SPOR KULÜBÜ

 3-ZEHRA GÜL BÜYÜKARSLAN / KARAMOLLAOĞLU SPOR KULÜBÜ

Genç Bayan Ferdi Kumite 2003 – 2004 -53

 1-RABİA ÇALIŞ / DALAN KARATE SPOR KULÜBÜ

 2-TUĞÇE ZENGİN / KARAKAŞ SPOR KULÜBÜ

 3-CANSU MELEK ASLANOĞLU / KARAMOLLAOĞLU SPOR KULÜBÜ

 3-GÜLŞAH UYUMAZ / BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

Genç Bayan Ferdi Kumite 2003 – 2004 -59

 1-ALARA YILDIZ / ÇELİKTEPE KILIÇ WADORYU SPOR KULÜBÜ

 2-DENİZ KAYA / ÇELİKTEPE KILIÇ WADORYU SPOR KULÜBÜ

 3-ELNUR MERYEM DİBİ / ÜMRANİYE ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ

 3-ELİF CEREN GİRGİÇ / BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

Genç Bayan Ferdi Kumite 2003 – 2004 +59

 1-SILA PAŞALİ / ÇELİKTEPE KILIÇ WADORYU SPOR KULÜBÜ

 2-ELİF SUDE DORUKOĞLU / İSTANBUL KAYAŞEHİR SPOR KULÜBÜ

 3-MUHABET BİNGÖL / SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 3-YAREN YURDAKUL / KARATE-DO ANTRENÖRLERİ SPOR KULÜBÜ

21 Yaş Altı Bay Ferdi Kata 1999 – 2002

 1-HASAN YILMAZ / SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 2-MEHMET HAMZA İYİK / HAKAN KAYA SPOR KULÜBÜ

 3-MERT SARI / ÇEKMEKÖY KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

21 Yaş Altı Bayan Ferdi Kata 1999 – 2002

 1-RABİA KARAASLAN / GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

 2-GÖZDE DANİŞ / AKBULUT KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 3-GİZEM ÇAM / KAPTAN KARATE SPOR KULÜBÜ

 3-ŞEVVAL AYŞE YILMAZ / GAZİOSMANPAŞA DEMİRBAŞ SPOR KULÜBÜ

 21 Yaş Altı Bay Ferdi Kumite 1999 – 2002 -60

 1-EMİRHAN GÜRSOY / İSTANBUL SANAT VE SPOR KULÜBÜ

 2-ŞİYAR AYATA / KAPTAN AHMET ERDOĞAN SPOR KULÜBÜ

 3-HASAN SEZAİ ŞENEL / KARAMOLLAOĞLU SPOR KULÜBÜ

 3-MUHAMMET MUSTAFA YALÇIN / İSTANBUL NANBUDO GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

21 Yaş Altı Bay Ferdi Kumite 1999 – 2002 -67

 1-ENSAR ZENGİN / SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 2-HAMZA ABACIOĞLU / KARAKAŞ SPOR KULÜBÜ

 3-SİYAMENT TURHAN / İSTANBUL SANAT VE SPOR KULÜBÜ

 3-MOULAYE ZEINI ABDOURAMANE SAMBER / KAPTAN AHMET ERDOĞAN SPOR KULÜBÜ

21 Yaş Altı Bay Ferdi Kumite 1999 – 2002 -75

1-ALPEREN YAMAN / ÜMRANİYE ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ

2-BATUHAN GÜNEY / ÜMRANİYE ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ

3-OĞULCAN ONUR / HAKAN KAYA SPOR KULÜBÜ

3-EREN PARLAK / GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

21 Yaş Altı Bay Ferdi Kumite 1999 – 2002 -84

1- EMİR MELLEŞ / İSTANBUL SANAT VE SPOR KULÜBÜ

2- BATUHAN MERTTÜRK / İSTANBUL SANAT VE SPOR KULÜBÜ

3- TALHA EREN KOÇ / SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

3- FEDAİ TARİM / EFSANE SPOR KULÜBÜ

21 Yaş Altı Bay Ferdi Kumite 1999 – 2002 +84

 1-HÜSEYİN BAŞ / KARATE-DO ANTRENÖRLERİ SPOR KULÜBÜ

 2-ÖMER FARUK GEDİK / İSTANBUL SANAT VE SPOR KULÜBÜ

 3-MUSTAFA DENİZ ÜNAL / ÇEKMEKÖY KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 3-YAŞAR UMUT ÇEVİK / KARAKAŞ SPOR KULÜBÜ

 21 Yaş Altı Bayan Ferdi Kumite 1999 – 2002 -50

 1-MELEK AYDIN / BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 2-DAMLA KARADAVUT / İSTANBUL SANAT VE SPOR KULÜBÜ

 3-ŞEVVAL AYŞE YILMAZ / GAZİOSMANPAŞA DEMİRBAŞ SPOR KULÜBÜ

 3-SİMGE CAN / DALAN KARATE SPOR KULÜBÜ

21 Yaş Altı Bayan Ferdi Kumite 1999 – 2002 -55

 SEVDANUR DENİZ / ÖZEL MALTEPE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 ZEYNEP ABDAL / SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 RAHİME AYDIN / BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

21 Yaş Altı Bayan Ferdi Kumite 1999 – 2002 -61

 1-BÜŞRA KILIÇ / İSTANBUL SANAT VE SPOR KULÜBÜ

 2-ÇAĞLA ESER / BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 3-AHSEN KEVSER YAZICI / W.S.K.U. DÜNYA SHOTOKAN KARATE SPOR KULÜBÜ

 3-ELİF KAPAN / ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

21 Yaş Altı Bayan Ferdi Kumite 1999 – 2002 +68

 1-CEMRE GÜVENÇ / ÇEKMEKÖY KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 2-AHSEN TÜRKER / KARAKAŞ SPOR KULÜBÜ

 3-NESLİHAN TOSUN / SEKBANLAR SPOR KULÜBÜ

 3-HÜDANUR TOPTAN / BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 Ümit Bay Ferdi Kata 2005 – 2006

 1-OZAN PARLAK / GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

 2-EFE DAĞ / GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

 3-ENES DURMUŞ ÇELEN / CENGİZ DENİZ SPOR KULÜBÜ

 3-ARDA DUMAN / GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

Ümit Bayan Ferdi Kata 2005 – 2006

 1-ESMA SILA EVSAN / AKBULUT KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 2-ŞULE ZEYNEP ARSLAN / KAPTAN KARATE SPOR KULÜBÜ

 3-SUDENAZ GÜNDOĞDU / BUDOKAN KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

 3-FUNDA SILA ALBAYRAK / HAMZA YİĞİT SPOR KULÜBÜ

Ümit Bay Ferdi Kumite 2005 – 2006 -45

 1-KADİR YILDIRIM / KARAKAŞ SPOR KULÜBÜ

 2-OZAN PARLAK / GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

 3-AHMET ÖZTÜRK / BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

 3-MEHMET BOZKURT / TUNÇEL KARATE SPOR KULÜBÜ

Ümit Bay Ferdi Kumite 2005 – 2006 -52

 1-NURİ KILIÇ / İSTANBUL KAYAŞEHİR SPOR KULÜBÜ

 2-EMİRHAN GÜNEŞ / KAĞITHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 3- ALİ KALENDER / KAĞITHANE GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 3-TURAN BAYRAM / KARAKAŞ SPOR KULÜBÜ

Ümit Bay Ferdi Kumite 2005 – 2006 -57

 1-YUSUF KILIÇ / İSTANBUL KAYAŞEHİR SPOR KULÜBÜ

 2-EMİRHAN DURMUŞ / FERDİ SPORCULAR

 3-YUSUF KARAKURT / KAPTAN AHMET ERDOĞAN SPOR KULÜBÜ

 3-MUSTAFA EREN DEMİREZEN / BOĞAZİÇİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

Ümit Bay Ferdi Kumite 2005 – 2006 -63

 1-ERMAN ÖZDEMİR / BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 2-YAKUP EMİRHAN BAYIR / PUSAT GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 3-ATALAY GÖKTUĞ SELÇUKCAN / GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

 3-AYHAN ÖZDEMİR / BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

Ümit Bay Ferdi Kumite 2005 – 2006 -70

 1-AHMET KORKUSUZ / ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 2-ATEŞ EFE YILDIRIM / BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

 3-ENES DEMİRTAŞ / YÜRÜR SPOR KULÜBÜ

Ümit Bay Ferdi Kumite 2005 – 2006 +70

 1-AYBERK AY / ÇEKMEKÖY KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 2-ŞEHİT MUHAMMED SAMED YAZICI / W.S.K.U. DÜNYA SHOTOKAN KARATE SPOR KULÜBÜ

 3-EFE YILMAZ / YÜRÜR SPOR KULÜBÜ

 3-AHMET EREN BÜLBÜL / ÜMRANİYE ÇELEBİ SPOR KULÜBÜ

Ümit Bayan Ferdi Kumite 2005 – 2006 -42

 1-MENSURE BEYAZİT / BAĞCILAR BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

2- IŞIL GÜL / ÇELİKTEPE KILIÇ WADORYU SPOR KULÜBÜ

 3-NİSAN ONAR / TAÇ SPOR KULÜBÜ

 3-MELİSA AYŞE KARACA / ÖNCE VATAN SPOR KULÜBÜ

Ümit Bayan Ferdi Kumite 2005 – 2006 -47

 1-ELİF ZEYNEP KUTLUAY / SARIYER BELEDİYESİ SPOR KULÜBÜ

 2-HİLAL DAYDAŞ / KARAMOLLAOĞLU SPOR KULÜBÜ

 3-FATMA AZRA ŞAHİN / SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

 3-HAYRUNNİSA GÜLNAR / SULTANGAZİ BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR KULÜBÜ

Ümit Bayan Ferdi Kumite 2005 – 2006 -54

 1-NİSA SUNGUR / BAHÇELİEVLER BELEDİYE SPOR KULÜBÜ

 2-DEMET İLAYDA ÖZTEKİN / AKBULUT KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

3-HATİCE SENA COŞKUN / ALBAYRAK SPOR KULÜBÜ

 3-SEVİNÇ KİRAZKAYA / EFSANE SPOR KULÜBÜ

Ümit Bayan Ferdi Kumite 2005 – 2006 +54

 1-İLAYDA AYŞE KURDOĞLU / ÇEKMEKÖY KARATE GENÇLİK SPOR KULÜBÜ

 2-MELEK HATİCE ÇAKMAK / BUDOKAN KARATE İHTİSAS SPOR KULÜBÜ

 3-SÜMEYYE KAVAK / GAZİOSMANPAŞA DEMİRBAŞ SPOR KULÜBÜ

3- ÇAĞLA TOP / EFSANE SPOR KULÜBÜ

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika