Dolar : Alış : 32.4579 / Satış : 32.5164
Euro : Alış : 34.7319 / Satış : 34.7944
HAVA DURUMU
hava durumu

bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 19 Kategoride 3265 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Atalay Filiz “Gizli mesaj geldi, casusluk yaptıkları için öldürdüm”

18 Haziran 2016 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»Atalay Filiz “Gizli mesaj geldi, casusluk yaptıkları için öldürdüm”
Atalay Filiz “Gizli mesaj geldi, casusluk yaptıkları için öldürdüm”

atalay-filiz-iki-sevgiliyi-kiskanclik-ap7d

Atalay Filiz olayında gizli tanık, Göktuğ Demirarslan ve Elena Radchikova cinayetiyle ilgili çarpıcı iddiada bulundu. Seri katil Atalay Filiz, Göktuğ Demirarslan ve Rus sevgilisi Elena Radchikova cinayetini “Gizli mesaj geldi, casusluk yaptıkları için öldürdüm” diye itiraf etti. Ancak iddianamede tanık olarak yer alan Göktuğ Demirarslan’ın bir arkadaşı, “Atalay Filiz’in kız arkadaşı Olga’nın kaybolmasından sonra Demirarslan’ın sevgilisi Elena’ya ilgi duymaya başladığını, bu yüzden Filiz ile Demirarslan’ın arasının bozulduğunu” anlattı.

1255441_790dbd7706430a5dea46832a239e69ca_640x640

Tanık, Demirarslan’ın kendisine “Atalay şizofren. Elena’yla arkadaşlığımızı kıskanıyor” dediğini de söyledi. Filiz, İstanbul Emniyeti’ndeki sorgusunda ise çifti, sevgilisi Olga Seregina’nın kayboluşundan kendisini sorumlu tuttukları için öldürdüğünü söyledi. Cinayetlere ilişkin Sincan Cumhuriyet Başsavcılığı’nca hazırlanan iddianamede, Filiz’in iki sevgiliyi kıskançlık nedeniyle öldürdüğü belirtildi.İddianameye göre Filiz, ilgi duyduğu Elena’yı Demirarslan’dan ayırmaya çalıştı, başarılı olamayınca çifti pusu kurarak öldürdü.

gizli-taniktan-atalay-filiz-hakkinda-bomba-iddia--7211572

”CASUSLUK YAPTIKLARI İÇİN ÖLDÜRDÜM” Filiz, Ankara’daki 2 cinayetle ilgili olarak önceki gün Ankara Sincan 1. Ağır Ceza Mahkemesi’ne ifade verdi. Filiz ifadesinde, çiftin Rusya için casusluk yaptıkları yönünde gizli mesaj geldiğini belirterek, bu nedenle öldürdüğünü kabul etti.

atalay-filiz-ankarada-isledigi-2-abth

”ATALAY, ELENA’YA İLGİ DUYMAYA BAŞLADI”

Ancak iddianamede tanık olarak yer alan Göktuğ Demirarslan’ın bir arkadaşı, “Atalay Filiz’in kız arkadaşı Olga’nın kaybolmasından sonra Demirarslan’ın sevgilisi Elena’ya ilgi duymaya başladığını, bu yüzden Filiz ile Demirarslan’ın arasının bozulduğunu” söyledi.Tanık, Demirarslan’ın kendisine “Atalay şizofren. Elena’yla arkadaşlığımızı kıskanıyor” dediğini de aktardı. Otopsi raporunda, Filiz’in Demirarslan ve Elena’nın kafasına defalarca ateş ettiği kaydedildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika