Dolar : Alış : 8.5218 / Satış : 8.5371
Euro : Alış : 10.3327 / Satış : 10.3513
HAVA DURUMU
hava durumu

bursa22°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 19 Kategoride 2817 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Bu işbirliği Masa Tenisi’ni uçurur

27 Eylül 2018 - 788 kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»Bu işbirliği Masa Tenisi’ni uçurur
Bu işbirliği Masa Tenisi’ni uçurur

Masa Tenisi’nde güzel işler olmaya devam ediyor. Masa Tenisi branşını tabana yaymakta kararlı olan Federasyon Başkanı Kerim Koç ve Yönetimi, üst üste projelere devam ediyor.
Türkiye Masa Tenisi Federasyonu son olarak, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın tam desteğini aldı.

TMTF’den yapılan açıklamada, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim Koç’un, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaretinin detayları açıklandı.
Ziyarette Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu’na her türlü desteği vereceğine yer verilen haberde, ortak amacın Masa Tenisi branşını tabana yaymak olduğuna vurgu yapıldı.

Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Başkanı Kerim KOÇ, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU´nu makamında ziyaret etti.

Bakan KASAPOĞLU ile Masa Tenisi üzerine sohbet eden Başkan KOÇ, Türkiye´nin en ücra köşelerine dahi Masa Tenisi´ni götüreceklerini söyledi. Ülkenin her yerinde Masa Tenisi´nin oynanması için projeler ürettiklerini ifade eden KOÇ, Masa Tenisi´nin ve Spor kültürünün yaygınlaşması için tüm güçleriyle çalışmaya devam edeceklerinin belirtti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı´nın Masa Tenisi´nin tabana yayılması konusuna sahip çıktığına değinen KOÇ, bu alanda Bakanlıkla birlikte çalışacaklarını söyledi.

Masa Tenisinin temele yayılması konusunda Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak Türkiye Masa Tenisi Federasyonuna destek olacaklarını belirten Sayın KASAPOĞLU, Masa Tenisi´nin tabana yayılması için okulların çok büyük önem teşkil ettiğine değindi. Masa Tenisi´nin geniş kitlelere ulaşması için Masa Tenisi masası ve malzemesi seferberliği başlatacakları müjdesini veren Sayın KASAPOĞLU, her konuda Masa Tenisi Federasyonuna destek verecekleri mesajını verdi.

Ülkemizde yerli malzeme üretimiyle ilgili olarak Federasyonun yaptığı çalışmaları takdir ettiğini belirten Bakan KASAPOĞLU, yerli malzeme üretimini desteklediğini sözlerine ekledi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika