Eğitim ‘Hayat’ bulsun diye
![Eğitim ‘Hayat’ bulsun diye](http://www.bakhabere.com/wp-content/uploads/2021/02/resized_49f6f-12694259shutterstock_251933845-1.jpg)
![](http://www.bakhabere.com/wp-content/uploads/2021/02/WhatsApp-Image-2021-02-03-at-13.28.53-1.jpeg)
Türkiye Hayat Sağlık Vakfı, Orhaneli’nin Sırıl köyünde bulunan Sırıl İlköğretim Okulu’nda eğitim alan çocuklara destek olmak için harekete geçti. Vakıftan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Çocuklarımızın eğitimine destek olmak ve yaşamsal koşullarına katkıda bulunmak amacıyla başlatılan kütüphane projemize siz de katılmak isterseniz; ilköğretim düzeyinde kitap bağışlarınızı, öğrencilerimiz için hazırlanan bot-mont ve boyama paketleri için ayrılan ödeneği artırmaya yönelik maddi bağışlarınızı iletişim numaramızdan bizlere ulaştırabilirsiniz. Çocuklarımızın geleceklerine ışık olabilmek umuduyla hep birlikte el ele iyiliğe ‘HAYAT’ verelim.”
![](http://www.bakhabere.com/wp-content/uploads/2021/02/resized_49f6f-12694259shutterstock_251933845-1.jpg)
PROJENİN ANLAMI BÜYÜK ‘Aydınlık Bir Gelecek İçin’ sloganıyla yola çıkan vakıf, destek olmak isteyenlerin 0552 772 4100 numaralı telefonu aramalarının yeterli olacağını kaydetti ve ekledi: “Kitaplar, uygarlığa yol gösteren ışıklardır. Çocuklarımızın yoluna ışık olabilme ümidiyle.” Proje, il çapında oldukça ses getirecek gibi. Hab: Cem Bayram SEÇEN
Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz
YORUMLAR
BENZER HABERLER
KÖŞE YAZARLARI
Tüm Yazarlar