Dolar : Alış : 32.4579 / Satış : 32.5164
Euro : Alış : 34.7319 / Satış : 34.7944
HAVA DURUMU
hava durumu

bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 19 Kategoride 3265 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Farklı iç çamaşır defilesi

19 Ağustos 2016 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Magazin»Farklı iç çamaşır defilesi
Farklı iç çamaşır defilesi

0_1

Modada daha fazla çeşitliliğe ihtiyaç duyulduğu konusunda çok fazla şey yazıldı ama çok az marka bu konuda gerçekten adım atmakta ve farklılığı öncelik haline getirmede istekli oldu. TheFashionSpot’un bir raporuna göre; bu yıl büyük markaların ilkbahar/yaz modası kampanyalarında kullanılan modellerin %21,8’i beyaz değildi.

0_3

Sadece %1,4’ü 12 bedenin üzerindeydi ve hiç biri transseksüel veya engelli değildi. Ama sadece tek bir marka ilk defa bu konuda fark yarattı, o da merkezi Birleşik Krallık’da bulunan, büyük göğüslü kadınlar için sutyen ve mayo konusunda uzmanlaşmış bir iç çamaşırı markası olan Curvy Kate.

0_5

Curvy Kate Halkala İlişkiler ve Pazarlama Başkanı Hannah Isichei, web sitesindeki bir beyanındamarka olarak, başlattıkları kampanya aracılığı ile mümkün olan en çok sayıda kadınla konuşmanın kendileri için önemli olduğunu belirtti ve sözlerine şöyle devam etti: “Müşterilerimizin tümünün görünüşünün aynı olmadığını biliyoruz.

0_60_7

Öyleyse neden modellerimizin hepsi aynı olsun? Neden çamaşırlar özel bir odada bir avuç dolusu insan için saklansın? Biz kadınların ürünlerimize bakmalarını ve onları kendileri ile ilişkilendirecekleri vücutlarda görmelerini istiyoruz.” Curvy Kate bu amaçla markanın en son koleksiyonunu sergilemek ve kişisel hikayelerini Curvy Kate’in blogunda paylaşmak amacıyla farklı bir grup güzel ve ilham verici kadını bir araya getirdi.Taylor FFU sendromlu bir genç kız. Bu sendrom uyluk, baldır ve ön kol kemiklerinde anomalilerle karakterize ediliyor. Curvy Kate’e konuşan Taylor şunları söyledi: “FFU sendromlu ve ampute olmak gerçekten nadir görülen bir durum.Ama protez bacağımla 11 yaşına kadar futbol, netbol, hokey ve basketbol oynadım. Küçük yaşımdan beri, kimsenin desteğine ihtiyaç duymayacak kadar dayanıklıydım. Neden ben diye düşünmedim. Herhangi birinin başına gelebilirdi ve o kişi ben oldum çünkü bu durumla baş edebilecek donanıma sahibim.“Farklı insanlar azınlık değildir çünkü herkes diğerinden farklıdır. Herkesin kendisi ile ilişkilendireceği biri olmalı.”Effieerkek olarak doğdu ama 2015 yılında cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirdi ve sosyal medyada müşterileri arasından model arayan Curvy Kate tarafından keşfedildi. Çekim günü kendisiyle yapılan röportajda şunları söyledi:“Ben bir transseksüelim [ve] insanların beni kabul edip etmeyecekleri konusunda endişeliyim. Ama gerçekte, beni kabul edecek en önemi kişi kendimdim ve bunu başardığım için çok mutluyum.”“Benden nefret eden, hoşlanmayan çok kişi var ama ben onlardan nefret edemiyorum. Yeteri kadar açık görüşlü olmadıklarını fark ettim. Bu onların hatası, benim değil. Beni sevmek zorunda değilsiniz. Ama ben kendimi seviyorum ve önemli olan da bu.

0_80_9

MEGAN JAYNE CRABBE, 23 “İyileşmiş bir anoreksiyim ve bu nedenle yıllarca kendimden, kendimle ilgili her şeyden, özellikle de vücudumdan nefret ettim.” diyen Megan, Curvy Kateile yaptığı görüşmede sözlerine şunları ekledi:“Kendinizi bu zihniyetten uzaklaştırmanız ve kendinizi başka bir şekilde görmeniz ve kabullenmeniz çok zaman alıyor. Ama bunu yaptığım ve bloğum Body Posi Panda aracılığı ile bunu diğer insanlara kendilerinin de bunu yapabileceğini gösterdiğim için kendimle guru duyuyorum.”“Etrafınıza bakın ve hayatınızı olumlu etkilerle doldurmaya başlayın. Sosyal medyada, kendinizi kötü hissetmenizi sağlayan şeyleri takip etmekten vazgeçin. Etrafınızı farklı ve güvenilir insanlarla doldurun.Böylece kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Vücudunuzun sevilmeye layık olduğunu vurgulamanız ve aynaya baktığınızda kendinizi harika hissetmeniz gerçekten önemlidir. Ama bundan çok daha fazlası olduğunuzu bilmelisiniz.

0_110_13

”THERESE HANSSON, 25 Saçkıran nedeniyle 15 yaşında saçlarını kaybetmeye başladığını söyleyen Therese Curvy Kate’e yaptığı açıklamada şunları ekledi:“Önce noktalar ve bölgeler halinde başladı ve 3-4 yıl içinde tüm saçlarımı kaybettim. Saçkıran olan insanlar peruk takarak bu durumu saklamaya çalışıyor ama kendimizle barışmamız gerekiyor. Böylece diğer insanlar da kabullenir. Günün sonunda hala hayattayım, işler çok daha kötü olabilirdi.”“Moda dünyasında artık, vitiligosu olan Winnie Harlow dahil çok sayıda farklı kadın var. Eskiden bu tür kadınları hiç göremiyorduk ama artık bu durum daha normal bir hale geldi. Hala yapacak şeyler var ama her ey eskisinden daha iyi.

0_15 (1)0_15

”GEORGINA HORNE, 27Sosyal medyada 200.000’den fazla takipçiye sahip, başarılı bir büyük beden stil blogger’ı olan Georgina şunları söylüyor: “Şimdikine kıyasla hiç bir şey değildim. Eski fotoğraflarıma bakıyorum, gerçekten sadece kocaman göğüslerim ve kalçam vardı.”“Kendine güven öğrenilen bir şey, öğretilen bir şey değil. Eğer güven sorunuzun varsa, oturup kendinizle ilgili hoşunuza giden şeylerin tümünü düşünmeniz gerekiyor.Burnumu seviyorum ama kulaklarımdan nefret ediyorum gibi bir şey söylemeyebilirsiniz ama Burnumu seviyorum. Eğlenceli olmamı seviyorum. Matematikte harika olmamı seviyorum.demeniz ve yolunuza devam etmeniz yeterli.

0_17

”JOANNE LARBY, 28 Joanne Curvy Kate’e yaptığı açıklamada şunları söyledi:“İrlanda’da blog yazmaya başladığımda, büyük beden modellik mevcut değildi. Gerçekte çok büyük beden olmamama rağmen ‘büyük’ olma duygusunu anlamak oldukça zordu. Kendime güvenim vardı ama çalışmaya başladığımda güvenimi kaybettim. Çünkü, her zaman ‘büyük kız’dım.”Joanne zamanla vücudunu kabul etmeyi ve sevmeyi öğrendi. “Tek bir hayatınız ve tek bir vücudunuz var. Eğer bir şeyden mutsuzsanız, onu değiştirin veya üzülmekten vazgeçin. Durum bu kadar basit. Sadece iki seçeneğiniz var. Ya bu konuda bir şey yapın ya da düşünce şeklinizi değiştirin.”

0_18

GRACE VICTORY, 25

“Dünya, kendinizi sevmeniz için zayıf olmanız veya kilo vermeniz gerektiğini hissetmenizi sağlıyor. Ama bu doğru değil.” diyen ve vücuduyla barışık bir YouTubevlogger’ı olan Grace, Curvy Kate’e yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bana göre her şey insanın kendini olduğu gibi kabul etmesi ve dünyanın bize güzel olarak lanse ettiklerine uymamakla ile ilgili.”“İnsanların hakkınızda söylediklerini dinlemeyin. Çünkü siz, olduğunuz gibi mükemmelsiniz. Siz, vücudunuzdan ve göründüğünüzden çok daha fazlasısınız.”

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika