Dolar : Alış : 8.4139 / Satış : 8.4290
Euro : Alış : 10.0084 / Satış : 10.0264
HAVA DURUMU
hava durumu

bursa38°CSıcak

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 19 Kategoride 2834 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Hava Değişikliklerine Karşı Fakir’den Akıllı Isıtıcılar

10 Mart 2018 - 865 kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»Hava Değişikliklerine Karşı Fakir’den Akıllı Isıtıcılar
Hava  Değişikliklerine Karşı  Fakir’den  Akıllı  Isıtıcılar

Fakir Hausgerate’nin yeni ısıtıcıları hava değişimlerine karşı pratik ve etkili ısınma sağlarken akıllı teknolojisi sayesinde enerji kullanımını minimum seviyede tutuyor.

 

Hava değişimlerinin yaşandığı bugünlerde Fakir Hausgeräte yeni ısıtıcılarıyla soğuk havayı mekanların dışında bırakıyor. Güneşin yüzünü gösterdiği fakat kış mevsiminin etkilerini hala devam ettirdiği geçiş dönemlerinde sert hava değişimlerine karşı önlem almak isteyenler için Fakir HT 1600 Motion Seramik Isıtıcı ve HT 2000 Seramik Kule Tipi Isıtıcı minimum enerji kullanımıyla sıcacık ortamlar oluşturuyor. Isıtıcılar fonksiyonelliğinin yanı sıra modern tasarımlarıyla da mekanlara dekoratif uyum sağlıyor.

Minimum Enerji ile Üç Boyutlu Isı Dağılımı

1600 w gücündeki Fakir HT 1600 Montion, seramik ısıtıcı plakaları ve 5 kademeli ayarlanabilir ısı ayarı ile istenilen sıcaklığı mekanın her yerine ulaştırabiliyor. 1-7 saat arası ayarlanabilir zaman ayarı ile uzun vadeli ısınma sağlarken aşırı ısınma koruma fonksiyonu ve devrilme sonrası devre kesici fonksiyonu sayesinde kaza durumlarına karşı güven veriyor. Save-Smart Technology’si sayesinde otomatik elektronik termostat ile ısı konforunu uzun vadede koruyup minimum enerji tüketimi sağlıyor.

Yandan yana 45o salınımın yanında, aşağı yukarı 45o panjur salınımıyla üç boyutlu ısı yayılımı sağlıyor. LED lambası ve uzaktan kumandası da dikkat çeken üstün teknolojili özellikleri arasında yer alıyor.

Uzun Vadede Dengeli Sıcaklık

 

 

 

Turbo fonksiyonlu Fakir HT 2000 Seramik Kule Tipi Isıtıcı, 3 ısıtma ayarı ve salınım fonksiyonuyla mekanın tümünde eşit sıcaklık sağlıyor. 1-9 saat arası zamanlayıcı fonksiyonu uzun süreli ısınma konforunu mekanlara getirirken aşırı ısınma durumlarında koruma sistemi devreye girerek güven veriyor. Devrilme gibi kaza durumlarına karşı da özel koruma sistemi devreye girip ısıyı kesiyor. LED ekran ve uzaktan kumandasıyla pratik kullanım imkanı veriyor.

BÜLENT ÖZGEN-HABER MERKEZİ

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar
TemaFabrika