Dolar : Alış : 18.5550 / Satış : 18.5885
Euro : Alış : 18.4388 / Satış : 18.4720
HAVA DURUMU
hava durumu

bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 19 Kategoride 3062 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Öğrencinin çorbası belediyeden

26 Kasım 2019 - 541 kez okunmuş
Ana Sayfa » ÇEVRE»Öğrencinin çorbası belediyeden
Öğrencinin çorbası belediyeden

Öğrenci kenti Nilüfer’de üniversiteli gençlere yönelik pek çok çalışma yürüten Nilüfer Belediyesi, kış aylarının gelmesiyle birlikte Görükle’de çorba dağıtımına başladı.

Genellikle kahvaltısız güne başlayan üniversiteli öğrenciler için sabahın erken saatlerinde başlayan ücretsiz çorba dağıtımı büyük ilgi görüyor.

Sosyal Belediyecilik anlayışıyla proje ve hizmetlerini sürdüren Nilüfer Belediyesi, üniversite öğrencilerine yönelik destek projelerine devam ediyor. Öğrencilerin barınma, ev eşyası, giyim gibi pek çok ihtiyacına yönelik sosyal destek projeleri üreten Nilüfer Belediyesi, 5 yıl önce başlatılan ücretsiz çorba dağıtımı uygulamasını da sürdürüyor.

Nilüfer Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Görükle’de hafta içi her gün sabah ve akşam ücretsiz çorba dağıtıyor. Nilüfer Belediyesi tarafından üniversiteye kurulan stantta 600 kişiye hijyenik ortamda çorba servisi yapılıyor. Sabah 08.00 akşam ise 16:00 saatlerinden itibaren her gün farklı bir çorba çeşidi ikram ediliyor.

Her çorba ikramından yararlanan öğrenciler ise hizmetten son derece memnun. Özellikle sabah saatlerinde yapılan ikramın kendileri için çok yararlı olduğuna dikkat çeken öğrenciler, Nilüfer Belediyesi ve Başkan Turgay Erdem’e teşekkür ettiler.

Uygulamanın sürekli devam etmesini isteyen öğrenciler, hizmetin diğer kurumlara da örnek olması gerektiğini dile getirdi.

HABER: BÜLENT ÖZGEN

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika