Dolar : Alış : 18.5550 / Satış : 18.5885
Euro : Alış : 18.4388 / Satış : 18.4720
HAVA DURUMU
hava durumu

bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 19 Kategoride 3062 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Önce 12 yaşındaki çocuğa tecavüz edip hamile bıraktı sonra erkek çocuğa

17 Ekim 2017 - 1.029 kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»Önce 12 yaşındaki çocuğa tecavüz edip hamile bıraktı sonra erkek çocuğa
Önce 12 yaşındaki çocuğa tecavüz edip hamile bıraktı sonra erkek çocuğa

12 ve 13 yaşlarındaki ikiz kız kendilerinden büyük yaştaki iki erkekle buluşmaya karar verdi. Erkeklerden biri de o zamanlar 18 yaşındaydı. Amaçları aslında bir hamburgerciye gidip bir şeyler atıştırmaktı. İki erkek kızları araca bindirdi ve telefonlarını pencereden dışarıya attı. Daily Mail’in aktardığına göre küçük kızları Christopher daha sonra 2 günlüğüne bir eve hapsetmişti. Şimdilerde ise elini kolunu sallayarak sokaklarda dolaşıyor. Son kurbanı ise 8 yaşındaki bir erkek çocuk… 2008 yılında Michigan’da yaşayan 12 ve 13 yaşlarındaki ikiz kı kendilerinden büyük yaştaki iki erkekle buluşmaya karar verdi. Erkeklerden biri de o zamanlar 18 yaşında olan Christopher Mirasolo’ydu. Buluşmalarındaki amaç aslında McDonalds’a gidip bir şeyler atıştırmaktı. İki erkek kızları araca bindirdi ve telefonlarını pencereden dışarıya attı.

12 YAŞINDAKİ KÜÇÜK KIZA ADİCE TECAVÜZ ETTİ Bu evde Christopher, . Daha sonra iki kızı da bıraktı ve birilerine olayı anlatırlarsa onları öldüreceklerini söyledi. Tehditlere rağmen kızlar olayı polise anlattılar. Christopher bir yıl hapis cezasına çarptırıldı. Bu sırada 12 yaşındaki kızın hamile olduğu bilgisine ulaşıldı. Christopher, cezaevindeki altıncı ayında hasta annesine bakması gerektiği nedeniyle serbest bırakıldı. 2010 yılında Christopher reşit olmayan bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğundan tekrar cezaevine gönderildi. Şimdilerde ise elini kolunu sallayarak sokaklarda dolaşıyor. Son kurbanı ise 8 yaşındaki bir erkek çocuk.

MAHKEME İSE ÇOCUĞA ORTAK VELAYET VERDİ Yapılan DNA testinin ardından 12 yaşındaki kızın çocuğunun babasının Christopher olduğu kesinleşti. Mahkeme ise çocuğa ortak velayet verdi. Küçük kızın avukatı Rebecca Kiessling, The Daily Mail’e “Verilen kararın adil olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Gereken ceza asla verilmedi. Şimdi parmaklıkların ardında olması gerekiyordu. Sistem nedeniyle mağdur olan kişi küçük kızdır” dedi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika