Dolar : Alış : 32.1452 / Satış : 32.2031
Euro : Alış : 34.8089 / Satış : 34.8717
HAVA DURUMU
hava durumu

bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 19 Kategoride 3263 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Saç Ektirip Kilo Veren Titancı Kenan Şeranoğlu Yeniden Aramızda

11 Mart 2017 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»Saç Ektirip Kilo Veren Titancı Kenan Şeranoğlu Yeniden Aramızda
Saç Ektirip Kilo Veren Titancı Kenan Şeranoğlu Yeniden Aramızda

Kendini tepeden tırnağa yenileyen Kenan Şeranoğlu ve babası Barbaros Şeranoğlu…

Türkiye’de kurduğu saadet zinciri ile içinde ünlü isimlerin de olduğu binlerce kişiyi dolandıran Kenan Şeranoğlu, cezaevinden çıktıktan sonra sektöre başka biri olarak yeniden atıldı.Saadet zinciri ‘Titan’ın ‘yaratıcısı’…  Eylül 1997’de  İzmir Hilton Oteli’nde 31’inci doğum gününü mankenlerle kutlayan, tuhaf ceketli, dev cüsseli adam.   Tarkan’ın o dönemde çok meşhur olan şarkısı ‘Şımarık’ ile doğum gününde dans edişi günlerce konuşulmuştu.  Lamborghini’den inip  Ferrari’ye binişini, gece kulüplerinde krallar gibi ağırlanışını, korumalar ile gezişi hala unutulmadı.

DOLANDIRDIKLARI ARASINDA ÜNLÜ İSİMLER DE VAR   Almanya’da berberlik yaparken  Türkiye’ye gelip Titan’ı kuran, canlar yakan Kenan Şeranoğlu’nun bu saltanatı pek uzun sürmedi. ‘Saadet zinciri’ Titan ile aralarında  Bülent Ersoy ve  Seda Sayan’ın da olduğu binlerce kişiyi dolandırmaktan 1998’de tutuklandı.

140 KİLO GİRDİĞİ HAPİSTEN 70 KİLO ÇIKTI Kenan Şeranoğlu ve babası Barbaros Şeranoğlu 5.5 ayda 16 bin kişiyi, zamanın parasıyla 4.4 trilyon lira dolandırmaktan 25’er yıl hapis cezası aldılar. Baba-oğul  Eskişehir’de 10 yıl hapis yattıktan sonra 2008’de tahliye oldular. Kenan Şeranoğlu hapishanede yatarken ‘Kilolarım yüzünden sağlığım tehdit altında’ diyerek midesine kelepçe taktırdı. 140 kilo girdiği hapishaneden 70 kilo çıktı.

SAÇ EKTİRDİ, BAŞKA BİRİ OLDU  Hapiste dökülen saçlarının yerine yenilerini ektirdi. Bugün, Kenan Şeranoğlu’nu görüp de tanıyana valla aşk olsun. O artık başka biri! Felç geçiren babası Barbaros Şeranoğlu ise  Didim Devlet Hastanesi’nde tedavi altında. ‘Suçsuz olduğum halde 10 yıl hapis yattım’ diyen Kenan Şeranoğlu yeniden piyasaya girdi. ‘Jeunesse Global’ adında bir piramit pazarlama sistemi kurdu.

Kısacası yeni bir saadet zinciri yarattı. Şeranoğlu’nun bu seferki işi, güzellik kremi satıp üyelik üzerinden para toplamak. Kişilerden doğrudan para alınmıyor. Para kreme veriliyor. Sonuçta saadet zinciri krem üzerinden yürüyor.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika