Dolar : Alış : 17.1818 / Satış : 17.2128
Euro : Alış : 17.5783 / Satış : 17.6100
HAVA DURUMU
hava durumu

bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 19 Kategoride 3031 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

“TTO” kendi markası ile bir Masa Tenisi Salonu açıyor

12 Ağustos 2019 - 798 kez okunmuş
Ana Sayfa » Spor»“TTO” kendi markası ile bir Masa Tenisi Salonu açıyor
“TTO” kendi markası ile bir Masa Tenisi Salonu açıyor

Masa Tenisi’nin yaygınlaştırılması ,tanıtılması ve sevdirilmesi amacıyla yola çıkan dört  Masa Tenisi antrenörü Bora Gürbüz, Ömer Koca, Muhammet Aydın ve Halit Yavuz tarafından kurulan ve geçtiğimiz ay şirketleşerek ülkemizin ilk profesyonel Masa Tenisi Organizasyon Şirketi unvanını alan TTO, İstanbul Ataşehir’deki ilk şubesini 2 Eylük 2019 tarihinde hizmete açıyor.

TTO Masa Tenisi Organizasyon Şirketinin ilk şubesi olma özelliğini de taşıyacak olan ”TTO Masa Tenisi Salonu” aynı zamanda TTO ‘nun organize edeceği “Yeni Sezona Hazırlık Masa Tenisi Kampı”na da ev sahipliği yapacak.

Masa Tenisi Kampının 5 tam gün süreceğini belirten TTO kurucu antrenörlerinden  Ömer Koca  ” Masa Tenisi Kampına kendini geliştirmek , performansını artırmak , eğlenmek ve öğrenmek isteyen tüm Masa Tenisi tutkunu çocukları bekliyoruz” diye konuştu. 

       TTO Masa Tenisi Salonunun Masa Tenisi camiasına tanıtmak için kamp sonrası bir açılış günü belirleyeceklerini söyleyen Bora Gürbüz” Resmi olarak bir şirket olduktan çok kısa zaman sonra Şirketimizin ilk şubesini açıyor olmaktan dolayı hem mutluyuz hem gururluyuz. Açılış tarihini çok yakında duyuracağız “dedi. 

Hayatlarını Masa Tenisi ile idame ettiren antrenörler olarak kendi mesleklerinin ve branşlarının marka değerini arttırmayı amaçladıklarına dikkat çeken TTO kurucu antrenörleri Bora Gürbüz,Ömer Koca, Muhammet Aydın ve Halit Yavuz , “Bu salon Birlik ve Beraberliğin eseridir , Tüm masa Tenisi Camiasına Hayırlı Olmasını diliyoruz” şeklinde konuştular.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika