Dolar : Alış : 8.3547 / Satış : 8.3697
Euro : Alış : 10.1615 / Satış : 10.1798
HAVA DURUMU
hava durumu

bursa28°CGök Gürültülü Sağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 19 Kategoride 2816 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

V. Karbon Zirvesi’ne Enerji Sektöründen İlgi Oldukça Yüksek!

20 Şubat 2018 - 707 kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»V. Karbon Zirvesi’ne Enerji Sektöründen İlgi Oldukça Yüksek!
V. Karbon Zirvesi’ne Enerji Sektöründen İlgi Oldukça Yüksek!

Prof. Filiz Karaosmanoğlu tarafından V. İstanbul Karbon Zirvesi için enerji sektörünün ilgisinin yüksek olduğu ve sorumlulukların bilincinde ilerlendiği dile getirildi.

 

 

Prof. Filiz Karaosmanoğlu yaptığı açıklamada, “V. İstanbul Karbon Zirvesi” için enerji sektörümüzün ilgisi yüksek. Enerjinin üretilirken ve tüketilirken neden olduğu sera gazı salımlarını azaltmak için sektörümüz sorumluluklarının bilincinde ilerlemekteyiz. Bu yıldan başlayarak I. Ulusal Enerji Verimliliği Eylem Planı’nı uygularken gerçekleşecek sera gazı azaltımı ile, ülkemizin iklim değişimine direnci de artış gösterecek. Karbonun iyi yöneten enerji kuruluşlarımızı zirvemize ve Düşük Karbon Kahramanı Ödülü’müze aday olmaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

SERA GAZI CİMRİLERİ ÖDÜLLERİNİ ALACAK

Zirvede sera gazı cimrileri, karbon azaltımı kurum ve kişi başarılarıNA “Düşük Karbon Kahramanı Ödülü” verilecek. IV. İstanbul Karbon Zirvesi Sonuç Raporu ve Sunum E-Kitabı’nın SÜT-D web sitesinde yer aldığı zirvede “Küçük Karbon Kahramanları” zirvenin büyük süprizi olarak yer alacak.

KAYNAK : https://www.enerjigazetesi.ist/v-istanbul-karbon-zirvesine-enerji-sektorunden-ilgi-oldukca-yuksek/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+enerjigazetesi+%28Enerji+Gazetesi+-+G%C3%BCncel+Haber+B%C3%BClteni%29

YAYINA HAZIRLAYAN : BÜLENT ÖZGEN-HABER MERKEZİ

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika