Dolar : Alış : 32.1452 / Satış : 32.2031
Euro : Alış : 34.8089 / Satış : 34.8717
HAVA DURUMU
hava durumu

bursa

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 19 Kategoride 3263 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Yılların Tiryakilerine Tek Seansta Sigarayı Bıraktırma İddiası

04 Mayıs 2016 - kez okunmuş
Ana Sayfa » Haberler»Yılların Tiryakilerine Tek Seansta Sigarayı Bıraktırma İddiası
Yılların Tiryakilerine Tek Seansta Sigarayı Bıraktırma İddiası

www.bakhabere.com

BURSA’DA BİR MEDİKAL MERKEZ, TİRYAKİLERİ TEK SEANSTA SİGARADAN KURTARDIĞINI İDDİA EDİYOR. (BURAK TÜRKER/BURSA-İHA)

Bursa’da bir medikal merkez, tiryakileri tek seansta sigaradan kurtardığını iddia ediyor. Sigarayı ellerinden düşürmeyen ve yıllarca sigara içen tiryakiler, tek seansta sigarayı bırakarak hayata yeniden doğmuş gibi başladı. Kimi günde 3 paket içen, kimi ise 20 yıldır sigara kullanan tiryakiler 1 saat süren tek seansta sigarayı bırakarak büyük bir illetten kurtulduklarını söyledi. Almanya’dan gelen cihaz sayesinde tek seansta sigarayı bırakan tiryakiler şimdi çevresinde sigara içen arkadaşlarına da bu teknolojiyle tanıştırıp sigarayı bırakmasına yardımcı oluyor.

IMG_2629

Bu cihazla tanışmadan önce sigarayı bırakamayacaklarını düşündüklerini ifade eden tiryakiler tek seansta sigarayı bırakınca hayata yeniden başladıklarını belirtti.

IMG_2610

Bursa’da yeni açılan sigarayı bırakma merkezinin işletmecisi Özlem Güngör, “Yaklaşık 7 yıl önce eşim sigara bağımlılığından kurtulmak istediğini söyledi. Biz de bunun üzerine araştırmaya yapmaya başladık. İnternette isminde bir cihazın tek seansta sigarayı bıraktırdığını öğrendik. Tabii önce inanamadık, sonra bu cihazla tedavi uygulayan bir merkezden randevu aldık. Eşim 7 yıl önce girdiği tek seanslık tedavi sonucunda sigarayı bıraktı ve 7 yıldır tek bir sigara bile içmedi.

IMG_2620

Eşim günde 3 paket sigara tüketiyordu. Tam bir tiryakiydi, bu cihazın bu kadar kısa sürede sigarayı bıraktırması bizi çok şaşırttı. Biz eşimle birlikte bu yöntemin diğer tiryakiler içinde öğrenilmesini istedik ve bu merkezi açtık. Bu cihaz vücutta bağımlılık oluşturan frekansları siliyor. Bu cihazla 30 yıldır sigara içen biri bile tek seansta sigara bağımlılığından kurtulabilir. Bu makine yüzde 96 gibi başarı oranına sahip, sigara bağımlığından kurtulmak isteyen herkes bu cihazla tiryakilikten kurtulabilir” dedi.

Sigara Bıraktırma merkezi !!!
Hat Medical Mora Clınıcs
Doğanbey Mah:1.Doğanbey sk.Berk 1 İşhanı k.5 D.503 Medıcal Park Hastanesi Arkası (Osmangaz/Bursa
0224 223 00 34
0 553 791 60 20

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İlgili Terimler :
TemaFabrika